پادکستفیلممقالهموسیقی

مدارس Big Picture

مدارس Big Picture از این نظر متمایز هستند:

  • یادگیری در دنیای واقعی: دانش آموزان از طریق دوره کارآموزی با یک مربی در زمینه علاقه ی خود، کار می کنند. آنها پروژه های معتبر مرتبط با علایق و نیازهای خود را تکمیل می کنند و از مربی بهره مند می شوند. کارورزی و پروژه های مرتبط منابع اصلی رشد دانش آموزان هستند ، نه فقط یک مکمل.
  • شخصی سازی: برنامه های یادگیری فردی توسط دانش آموزان با والدین، ​​مشاوران و مربیان ایجاد می شود. شخصی سازی شامل انجام بهترین کار برای بچه ها است: هدایت کردن در زمان مناسب و نه دیکته کردن و مجازات کردن بلکه حل مسئله و واسطه گری.
  • ارزیابی معتبر: پروژه ها و بعد ارائه در نمایشگاه های عمومی، منبع اصلی ارزیابی است. هر دو مرحله به عنوان یک شاخص، رشد برنامه های یادگیری را دنبال می کند. کارآموزان هفتگی توسط مشاوران مورد بررسی قرار می گیرند.
  • ساختار مشاوره ای: دانش آموزان (حدود 16نفر) به مدت چهار سال با یک مشاور در ارتباط هستند . مشاوران برنامه های یادگیری را نظارت می کنند و به ساختار کارآموزی کمک می کنند. آنها با مراجعه به خانه و جلسه به جلسه با فراگیران آشنا می شوند.
  • برنامه ریزی ثانویه: دانش آموزان برنامه های بعد از دبیرستان را که ممکن است شامل دانشگاه ، آموزش حرفه ای ، مسافرت ، ارتش یا نیروی کار باشد، ایجاد می کنند.
  • پشتیبانی: خانواده ها و سرپرستان با کمک در شناسایی به مربی، حمایت از برنامه ریزی های ثانویه و ایفای نقش فعال در جامعه مدرسه، نقش فعالی دارند.
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن