درباره ما

هر یک از ما انسانها به شکلی منحصر به فرد با توانایی هایی برای به فعلیت رساندن استعدادهای درونیمان آفریده شده ایم. فقط می بایست مهارت های لازم را بیاموزیم و آنها را به شکل مناسب پرورش دهیم.

بنابراین اولین گام در جهت کسب مهارت، آموزش صحیح است. اما قطعا بهترین زمان شروع این مسیر از همان دوران کودکی است و این امر ضرورت موضوع آموزش به شیوه درست را دوچندان می کند. زیرا هدف از آموزش و کسب مهارت، تسلط بر طبیعت یا بر دیگران نیست؛ بلکه هدف، تصمیم گیری درباره آینده خودمان است.

شما به این دنیا آمده اید تا ثابت کنید که می توانید به جایگاه فردی متخصص در دهکده جهانی دست یابید. از سوی دیگر با گذشت زمان، سرعت ایجاد تغییرات در هر جنبه از زندگی بشر بالا رفته است. اما  اگر نیک بنگریم، در می یابیم، تنها مسأله ای که توجه جدی برای اصلاح و تغییر آن صورت نگرفته است، مسأله آموزش است.

از این رو تیم مستری تایم، بررسی و تحقیقاتی را در حوزه متودهای نوین انجام داده و خواهد داد، اما تا بدین لحظه سیستم آموزشی big picture  که توضیحات آن در سایت موجود است، بسیاری از جنبه های یک آموزش صحیح را پوشش داده است تا بتواند آموزشی را که متناسب با لیاقت فرزندانمان است را مهیا سازد و ان شا الله بتوانیم در آینده ای نزدیک شاهد به فعلیت رساندن آن در مدارس “زمان تسلط: mastery time ” باشیم.

لازم به ذکر است که واژه لاتین “mastery” به معنای (تسلط) و”time” به معنای (زمان) است و از آنجا که فرآیند رسیدن به هر مهارتی نیازمند گذر زمان است؛ ما از ترکیب این دو واژه که به معنای «زمان تسلط» است؛ برای عنوان سایت و سایر شبکه های اجتماعی مان بهره گرفتیم. امید است به کمک شما عزیزان بتوانیم اقدامات موثری را در ایجاد مدارس نوین با اهداف رشد و تعالی دانش آموزان و آماده سازی آنها برای دنیای واقعی انجام دهیم.

دکمه بازگشت به بالا
بستن